Szkolenie Za Jedzenie

Szkolenie Za Jedzenie

NAMYSŁÓW
Startujemy 1.09.2023r. w Namysłowie - pierwsze spotkanie organizacyjne bez psów salka na PKP Namysłów
 
OPOLE
Startujemy 2.09.2023r. w Opolu - pierwsze spotkanie organizacyjne bez psów salka ul. Hallera 2

INFORMACJE joannakois@gazeta.pl   lub   tel. 601 088 200
Zapraszamy na kolejne edycje akcji Szkolenie Za Jedzenie

Szkolenie za Jedzenie - szkolenie w którym może wziąć udział każdy właściciel psa, który pomoże potrzebującym i wpłaci pieniądze za szkolenie na konto Fundacji. 

Startujemy w pierwszy weekend września 2023r. w Opolu i Namysłowie – będą to spotkania organizacyjno-teoretyczne bez psów. 
NAMYSŁÓW w piątek 1 września godz. 17.30 świetlica na PKP 
OPOLE w sobotę 2 września godz. 9.00 ul. Hallera 2 

Następnie zajęcia będą odbywać się już z psami w soboty od rana do wczesnego popołudnia (najpierw plac OPOLE ul. Hallera 2, a potem plac NAMYSŁÓW w Zespole Szkół Rolniczych), która grupa na którą godzinę podamy/uzgodnimy na spotkaniach organizacyjnych. 

Pamiętaj! Szkoląc swojego psa pomagasz innym!   

Jak wziąć udział w szkoleniu? 
Aby wziąć udział w SZKOLENIU ZA JEDZENIE należy zapisać się na szkolenie (mailowo: joannakois@gazeta.pl lub WhatsApp 601 088 200, następnie dokonać przelewu na konto Fundacji, przesłać potwierdzenie przelewu i cieszyć się pracą z własnym psem. 

Szkolisz - pomagasz! 

SZKOLENIE ZA JEDZENIE:   

PSIE PRZEDSZKOLE dla najmłodszych psiaków oferujemy 2,5 miesiąca szkolenia-socjalizacji, poznawanie świata, nauka dla psiaków, a przede wszystkim dla właścicieli, pierwsze komendy (konsultacje pozwalające na lepsze zrozumienie nowego członka rodziny) - koszt 500zł. 

SZKOLENIE PSA RODZINNEGO czas trwania 3,5 miesiąca (spotkanie teoretyczno-organizacyjne, szkolenie 10 spotkań, spacer socjalizacyjny, dodatkowo dla każdego dodatkowe konsultacje indywidualne przy kawie w Chacie Leona ) - koszt 850zł. (można wpłacać w 2 ratach). 

Dla absolwentów psiego przedszkola oraz stałych bywalców (absolwentów poprzednich kursów) zniżka o 100zł.taniej. 

Dla klientów Gabinetu Kochane Zwierzaki w Namysłowie zniżki aż 50% - stali klienci otrzymują bony od Dr. Magdy. 

Wpłaty na konto Fundacji OGPR, która zajmuje się poszukiwaniem ludzi zaginionych, szkoleniem ratowników i psów ratowniczych oraz ratowaniem zwierząt bezdomnych. 
Numer konta bankowego: 26 1940 1076 3151 6851 0000 0000 
Opis: DAROWIZNA + nazwa miasta + imię psa